مزايا ي محصولات ما و استفاده از اين سايت :

 

 1. محصولات سايت، كاملا با رويكرد سفر و گردشگري انتخاب شده اند .
 2. قبل از هر اقدامي، تمامي انتخاب ها را پيش رويتان قرار مي دهيم تا هديه اي خاص تهيه كرده و دچار پشيماني پس از خريد نگرديد .
 3. محصولات سايت، در عين متنوع بودن، كاملا غير تكراري هستند .
 4. تصاوير با كيفيتي از هر محصول، در سايت قرار گرفته است تا قبل از خريد آنرا به وضوح رويت نمائيد .
 5. مشخصات و توضيحات لازم براي هر محصول در صفحه آن محصول درج شده است .
 6. بسته بندي ها و پيغامهاي مختلفي را جهت درج روي بسته شما و سهولت در انتخاب شما ، پس از صدور فاكتور در سايت پيش رويتان قرار داده ايم.
 7. انجام كليه مراحل بسته بندي، درج پيام  روي بسته و ارسال آن به مقصد مورد نظر شما توسط ما انجام مي پذيرد، شما فقط انتخاب مي نمائيد .
 8. همراه با هر بسته، ضمانتنامه اي ارسال مي شود تا در صورت مشاهده هر گونه مغايرت بين محصولات ارسالي با عكس ها و توضيحات آنها درسايت،توسط دريافت كننده بسته، يا بسته به سايت عودت داده و مبلغ آن بدون هيچگونه چون و چرايي به شما برگشت داده خواهد شد و يا معادل همان مبلغ، بسته اي ديگر به انتخاب شما آماده و به آدرس قبلي ارسال خواهد گرديد .
 9. سايت، متناسب با ميزان خريد شما، هداياي رايگاني را در نظر گرفته است كه همراه با بسته شما با آن ارسال مي گردد ( به بخش هديه ما به شما رجوع فرمائيد ) .
 10. ما ادعا مي نمائيم كه محصولات اين سايت، با پايين ترين قيمت، به شما ارائه خواهد شد، چون به طور مستقيم از تامين كننده محصول، آنرا تهيه نموده و باور ما بر اين است كه حداقل سود را براي آنها در نظر بگيريم .سود ما در حجم بالاي كاري ماست، نه دريافت مبالغ بيشتر از كاربران . 
 11. انواع محصولات را با دامنه هاي متفاوتي از قيمت در اختيار شما كاربران گرامي قرار مي دهيم تا با هر سليقه و هر ميزان توان مالي قادر به تهيه هديه اي مناسب، براي عزيزانتان باشيد .
 12. يافتن كالاهاي نفيس از ميان كليه محصولات اين سايت براي كاربران خاص و كلكسيونرها .
 13. عدم نياز به مراجعه حضوري، از ابتداي سفارش تا تحويل بسته شما به مقصد تعيين شده .
 14. پشتيباني همه جانبه ( آنلاين و آفلاين )، جهت ارائه مشاوره و راهنمايي به كاربران سايت .
 15. تدارك ديدن سفرهاي مجازي براي كاربران سايت، با مراجعه به بخش خاطرات و تصاوير سفر،  همزمان با تهيه هدايا .
 16. امكان به اشتراك گذاشتن تجربيات و خاطرات شما از سفر هاي مختلف به اماكن گوناگون (سفرهاي داخلي و خارجي )، با ساير كاربران ( بخش ثبت خاطرات و تصاوير سفرهاي شما در منوي خاطرات و تصاوير سفر ) .
 17. در اداره سايت، از تخصص هاي گوناگون استفاده كرده ايم تا فضاي مجازي دلچسبي را برايتان فراهم نمائيم تا علاوه بر تهيه هديه اي مناسب، تجربه اي شيرين برايتان به يادگاربماند.

          

    ما دوستدار حضور هميشگي تان در سايت هستيم، نه فقط به خاطر خريد، بلكه شريك كردن شما در روياها وتجربيات مفيد سفرهايمان .